KONST / Litografier / Litografi 11409227
nr 1140 9227
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Litografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Evert Taube till minne, 117/250, signerad, 1975, motivet: 58x46
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:28:28
24/10 09:23:38
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube